Po raz pierwszy przyjdzie nam obchodzić nasze Święta Narodowe w warunkach epidemii. „Weekend majowy” to okres, który wielu rodaków spędza w gronie rodziny i przyjaciół na wyjazdach i piknikach. W tym szczególnym roku nie powinniśmy tego robić, dla bezpieczeństwa nas samych i naszych bliskich. Powstrzymajmy się od gromadzenia się w licznych skupiskach, nie pozwólmy by wirus nadal się rozprzestrzeniał przez naszą chęć świętowania. Święta Wielkanocne przeżyliśmy w warunkach kwarantanny narodowej, zachowując wzorową postawę obywatelską dzięki czemu nie mieliśmy nagłego przyrostu zachorowań.
 
Bytomska Spółdzielnia Mieszkaniowa apeluje o rozsądek w tym zakresie i zachowanie dystansu społecznego, abyśmy mogli niebawem spotkać się wszyscy zdrowi. Dla bezpieczeństwa członków spółdzielni nasi pracownicy nie wywieszali flag narodowych w miejscach gdzie wymagało to kontaktu z mieszkańcami. Świętujmy bezpiecznie, z poszanowaniem zasad nałożonych przez instytucje państwowe.
 
Zarząd Bytomskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, życzy wszystkim zdrowych i dobrych świąt w poczuciu patriotyzmu i wartości narodowych.