WOLNE LOKALE MIESZKALNE

Bytom ul. Arki Bożka 15/6 – pow. użytkowa 48 m2

Mieszkanie położone na II piętrze budynku V kondygnacyjnego, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju, ogrzewanie centralne. 

Bytom ul. Chorzowska 12a/60 – pow. użytkowa 36,40 m2  

Mieszkanie położone na trzecim piętrze budynku XI kondygnacyjnego, składające się z 1 pokoju, pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z wc, przedpokoju, ogrzewanie centralne. 

Bytom ul. Witczaka 41/20 – pow. użytkowa 52,17 m

Mieszkanie położone na czwartym piętrze budynku XI kondygnacyjnego, składające się z 3-ch pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju, ogrzewanie centralne.

Mieszkanie przeznaczone na najem instytucjonalny na okres pięciu lat od daty zawarcia umowy (z możliwością ewentualnego przedłużenia) nw. lokalu mieszkalnego:

Lokal mieszkalny nr 8 przy ul. Matejki 16 w Bytomiu o całkowitej powierzchni użytkowej 33,25 m2 położony na drugim piętrze budynku IV kondygnacyjnego, składający się z jednego pokoju, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju, ogrzewanie elektryczne.

Lokal mieszkalny jest po generalnym remoncie: nowe podłogi (panele), gładzie na ścianach, nowe drzwi wejściowe i drzwi wewnętrzne, nowe urządzenia sanitarne (wanna, umywalka), nowy piec gazowy, kuchenka gazowa, zlewozmywak, mieszkanie gotowe do zamieszkania.

Dla ww. lokalu mieszkalnego zostało sporządzone Świadectwo charakterystyki energetycznej budynku (do wglądu w siedzibie Spółdzielni).

Lokal można oglądać po wcześniejszym uzgodnieniu z administracją osiedla przy Pl. Wojska Polskiego 9 w Bytomiu tel. 32/ 281-45-45.

Szczegółowe informacje udzielane są w Dziale ds. Członkowskich, Mieszkaniowych i Nieruchomości pok. nr 32 oraz telefonicznie pod numerem tel.: 32/ 281–12–91 wew.42.