Plac zabaw przy ul. Chorzowskiej 47 cieszył się dużą popularnością. Był własnością Urzędu Miasta na działce dzierżawionej od BSM. Brak należytej kontroli, właściwej konserwacji oraz przeglądu sprzętu i urządzeń zabawowych poskutkował koniecznością jego rozbiórki i wypowiedzeniu umowy dzierżawy Miastu.

Wiemy, że plac zabaw w tym miejscu jest bardzo pożądany i oczekiwany❗️ Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Mieszkańców, a zwłaszcza tych najmłodszych ☺️ podjęliśmy działania zmierzające w kierunku remontu tegoż placu wraz z montażem nowych urządzeń zabawowych.

👉 Och! Będzie się działo! Powstanie nowa wieża z drzewkiem palmowym, ślizgawki, drabinki, przeplotnie, przejścia w rurach i tunelach! Nowa piaskownica, huśtawki. Wszystko z odpowiednimi atestami i uzgodnieniami!

👉 Dla każdego coś miłego!
Dla Rodziców i Dziadków wygodne ławeczki, a dla bezpieczeństwa dzieci ogrodzenie wraz z furtką zamykaną na klucz.

Umowa na realizacje już została podpisana, a prace ruszą lada dzień. Planowane, ostateczne zakończenie przewidziane jest na sierpień 2020. Mamy nadzieje, że deszczowa pogoda nie pokrzyżuje nam planów i… zobaczymy się na oficjalnym otwarciu już niedługo!

Z pozdrowieniami dla naszych Milusińskich i ich Rodzin – Zarząd oraz pracownicy Administracji nr 3.