Czas podsumowań, wręczenia nagród, ale także rozmów na temat stanu naszego miasta i jego szans na rozwój, tak można streścić piątkowe spotkanie podczas 27. Gali RIG – delegatury w Bytomiu.
Na Sali Opery Śląskiej nie zabrakło wojewody śląskiego Jarosława Wieczorka, wielu znamienitych gości, przedstawicieli parlamentarzystów, policji, straży pożarnej, samorządów, ale przede wszystkim przedsiębiorców i mieszkańców Bytomia. Obecni byli także przedstawiciele Bytomskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, w tym jej Prezes Andrzej Panek oraz Przewodniczący Rady Nadzorczej Tomasz Sobczak.
W trakcie spotkania wręczono nagrody i odznaczenia, w tym m.in. Złote Krzyże Zasługi, które w imieniu Prezydenta Andrzeja Dudy wręczył wojewoda Wieczorek. Złote Krzyże Zasługi trafiły do: prof. Jerzego Arendta, Macieja Lemparta, zaś srebrne do Jolanty Lesiczki i Tomasza Stalicy.
Spotkanie było także okazją do miłych i wzruszających chwil. Nie zabrakło gratulacji dla prof. Piotra Obrączki, który w ub. tygodniu otrzymał Tytuł Honorowego Obywatela Miasta Bytomia. Panu Profesorowi serdecznie gratulujemy, i cieszymy się, że jest mieszkańcem Bytomskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.
BSM gratuluje z tego miejsca wszystkim nagrodzonym, odznaczonym i wyróżnionym osobom. Wasze zaangażowanie buduje Bytom.